Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


groszekwiekszy

offlinegroszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
38090 odwiedzin | wpisów: 79, komentarzy: 386, obserwuje: 63
 

Po odbiorze, żółte tablice zdjęte:)

autor: groszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Odbior zaliczony, państwo inspektorzy z nadzoru budowlanego nie mieli żadnych Ale do naszej budowy, więc mieszkamy legalnie:) - poprawa samopoczucia znaczną bo nie ukrywam, że trochę się stresowałam tym odbiorem- nigdy nie wiadomo do czego się mogą przyczepić i co każą poprawić... Teraz już zapełniamy ściany duperelami ozdobnymi- typu ramki, lustra i inne obrazki. Zbieram się do opisania hitów i kitow, ale muszę mieć dłuższą wolną chwilę a o to trochę trudno, ale obiecuję;)

blog budowlany - mojabudowa.plKomentarze (1)
autor:moniaoo7  dodano: 2017-10-30 | 21:57:35
Gratulacje, na pewno to ulga :) Ja przygotowuję się pomału do zbierania dokumentacji, jakoś nie pomyślałam, że coś może być nie tak ;)

Obraz do sypialni poszukiwany:)

autor: groszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Póki co mam mało wiszących ozdób na ścianach, próbujemy do odbioru domu zachować "surowy" stan domu, ale już niedługo przyjdą smutni ludzie w sprawie odbioru i wreszcie będę mogła swobodnie wieszać co mi na myśl przyjdzie na ścianach... Ale jeśli chodzi o sypialnię- pustka w głowie- mam wielką ścianę na wprost łóżka i nie wiem co tam powiesić, a to ważna sprawa no będziemy co dzień rano i wieczorem widzieć to "dzieło sztuki". Szukam więc inspiracji i podpowiedzi, co macie na ścianach sypialnianych??? Może jakaś lekka erotyka??? Dajcie znać co widzicie a swoich sypialniach;)


Komentarze (8)
autor:ala5_2g  dodano: 2017-10-11 | 23:05:35
Ja kolekcjonuje obrazy do nowego domu już od dłuższego czasu. Zaopatrunek się w 3 galeriach, które wystawiają prace również na allegro. Licytacje często raczej od 1 zł. Obrazy olejne na płótnie, głównie bialoruskich malarzy: Martynczuk, Rymarczyk, Lesoklinska i wielu innych, ale też polskich, jak Werpachowska, czy Wesołowski. I jeśliczne chodzi o erotyke, to zdecydowanie polecam obrazy tego ostatniego. U mnie będą wisiały obrazki religijne. Takie wiszą u mamy, takie wisiały u babci. Ale będę je miała "za plecami", nad łóżkiem. No to się napisałam ;) Pozdrawiam!
autor:aniabudujeoberona  dodano: 2017-10-12 | 06:21:16
Pomysł o czymś osobistym... Może jakiś dyskretny akt właścicieli łóżka?
autor:naszpoliklet  dodano: 2017-10-12 | 09:40:12
A ja zaproponuję Ci coś zupełnie innego :) Poszukaj np. na fejsie Joana (nie Joanna) Bieniasz Art :)Trochę inna forma, ale myślę, że dzięki temu codziennie będzie Cię zachwycać :)
autor:wymarzonagienia  dodano: 2017-10-12 | 11:38:10
Ostatnio spodobały mi się kolorowe prace Leonida Afremov'a. Pewnie coś z nich wybiorę do domu. A ja mam jeszcze pytanie: bo my też mieszkamy i właśnie nakupowałam ramek i chce je porozwieszać na ścianach. Czemu chcecie przed odbiorem zostawić takie gołe ściany? To ma jakieś znaczenie przy odbiorze domu? Pozdrawiam zaintrygowana :)
Odpowiedź do wymarzonagienia
autor:groszekwiekszy  dodano: 2017-10-13 | 09:25:31
Przed odbiorem nie można mieszkać, a u nas w regionie niestety chodzą i sprawdzają stan odbieranego domu- zgodność z projektem itp. Więc na czas tego odbioru musimy udawać że nie mieszkamy. Wiem że w większości województw wystarczy zgłoszenie o zakończeniu budowy i już, a u nas wizyta urzędników...
Odpowiedź do groszekwiekszy
autor:naszpoliklet  dodano: 2017-10-13 | 18:53:16
Ale to nie znaczy, że obrazków nie możesz powiesić ;) jeśli już to nie przenoś ubrań, kosmetyków, nie podłączaj sprzętu do prądu... a obrazki są elementem "wyposażenia". ;)
Odpowiedź do naszpoliklet
autor:aniabudujeoberona  dodano: 2017-10-13 | 20:26:18
wiecie co? chyba już większej głupoty urzędnicy nie wymyślili... chyba że ktoś z Was mnie jednak jeszcze czymś zadziwi ;)
Odpowiedź do naszpoliklet
autor:groszekwiekszy  dodano: 2017-10-13 | 22:49:08
Niestety już wszystko mam i mieszkamy:) teraz muszę trochę wynieść, trochę bałaganu narobić że niby się wprowadzamy właśnie i może się uda.... Wiem że taki cyrk to tylko w naszej okolicy, więc trzymajcie kciuki;)