Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


groszekwiekszy

offlinegroszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
38090 odwiedzin | wpisów: 79, komentarzy: 386, obserwuje: 63
 

Decyzja zapadła Krispol dąb naturalny

autor: groszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Decyzja zapadła Krispol dąb naturalny- okna i brama garażowa. Jakie macie doświadczeia z tą firmą? czy ktoś narzeka na ich produkty? bo póki co nie spotkałam negatywnych komentarzy. I jeszcze pytanie: jaki kolor drzwi do jasnych okien i bramy? Krispol robi tylko drzwi pcv (wolimy drzwi metalowe lub drewniane). Może białe? bo chyba wprowadzanie innego koloru drewna nie będzie dobrze wyglądało....a dachówka antracyt. Liczę na podpowiedzi doświadczonych Was:)


Komentarze (3)
autor:monia.b  dodano: 2016-03-25 | 00:41:22
Ja się pod Krispolem podpisuję rękami i nogami, jestem z ich produktów bardzo zadowolona, a mamy wszystko czyli okna, rolety, bramę i drzwi. Nie jest prawdą, że robią tylko drzwi z pcv, mamy aluminiowe ;)
Odpowiedź do monia.b
autor:groszekwiekszy  dodano: 2016-03-25 | 21:48:55
Cudne macie okna i drzwi, to chyba ten kolor o który mi chodzi- dąb naturalny. Czy do stalowych drzwi zrobiliście jakąś dopłatę w tym kolorze? Muszę wrócić do salonu Krispola i dopytać jak to jest z tymi drzwiami... bo pcv zdecydowanie nie chcemy:-)
autor:grenadawroclaw  dodano: 2016-03-31 | 21:26:40
Odpisałem u Nas. Śmiało można iść w Krispola. Co do koloru drzwi to kwestia gustu, my dobraliśmy pod okna i bramę, drzwi mamy drewniane parmaxa, polecamy je, porządne drzwi.

przyłączenie GAZU - musi trwać!!!

autor: groszekwiekszy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

jesteśmy na etapie przyłączania mediów do działki i najmozolniej idzie temat GAZU.... 2 miesiące czekania na warunki przyłączenia po złożeniu wniosku (udało mi się dodzwonić do pana, który zajął się odpowiedzią na nasz wniosek- przydzielono mu zadanie po 1,5 miesiąca od daty złożenia wniosku- czyli wniosek czekał na swoją kolej na kupce innych wniosków...). Wydawałoby się, że skoro gaz mamy na działce obok to będzie szybko załatwiona sprawa-nic bardziej mylnego. Wczoraj byliśmy złożyć wniosek o zawarcie umowy na wykonanie przyłącza i znów "miła" niespodzianka: na wybudowanie kilku metrów rur, tak aby gazociąg znajdował się na przeciwko płotu(po skosie gazu nie przyłączają...) "miła" pani uświadomiła nas, że to potrwa 2 lata!!!! A w międzyczasie mury nam zagrzybieją, jeśli na przyszłą zimę będziemy mieś SSZ..... Wpisaliśmy naszą pożądaną datę puszczenia gazu na przyszłą jesień i zobaczymy co się uda zrobic.... Możemy pisać wnioski o przyspieszenie PROCEDUR, ale to wszystko trwa. Pytanie: jak było u was z przyłączem gazu? Czy udało się komuś przyspieszyć PROCEDURY????


Komentarze (11)
autor:ona  dodano: 2016-03-23 | 12:36:47
u nas od momentu złożenia wniosku do dnia przyłączenia to czas 11 miesięcy, na nic się zdały moje telefony i prośby.... niestety.....to jest instytucja która rządzi się swoimi prawami.
autor:kasia-wojtek  dodano: 2016-03-23 | 14:07:00
pocieszę Was, że to nie koniec! U nas po kolejnych.. zmianach warunków, po podpisaniu już w końcu umowy,po roku czasu jak już przymierzali się żeby jednak robić przyłącz - okazało się że sąsiad przez którego działkę ma to przebiegać, stwierdził że nie wyraża zgody :( i teraz siedzimy z ręką w **** i czekamy aż gazownictwo wymyśli inne rozwiązanie tylko to już schodzi miesiącami! Miała być przeprowadzka na jesień, a tu wszystko stoi pod znakiem ??? ehh..
autor:groszekwiekszy  dodano: 2016-03-23 | 14:15:47
Masakra!!! zaczynam już czytać czy można piec podłączyć do butli z gazem w razie jakby co... Nie będziemy mieć kominka w salonie, więc nie mamy alternatywy do ogrzewania domu.
Odpowiedź do groszekwiekszy
autor:kasia-wojtek  dodano: 2016-03-23 | 14:34:13
z tego co się orientuję to można, nie wiem czy do wszystkich i na jakiej zasadzie ale da się ;) znajomy tak musiał właśnie zrobić, bo mu gazownictwo nie chciało podłączyć gazu bo im się nie opłacało robić linii dla 3 domów (min. musiało być 5), tylko co to za polityka skoro buduje się na nowym osiedlu i z każdym miesiącem przybywa domów.. eh! paranoja!!:(
autor:kasia-wojtek  dodano: 2016-03-23 | 14:36:26
my mamy kominek, ale czy dałby radę ogrzać 130 m2.. ;/
opcjonalnie/ przyszłościowo mamy też wybudowany drugi komin pod węglowe ogrzewanie (całe szczeście, że na zaś go zrobiliśmy!)
autor:ewulkaq  dodano: 2016-03-23 | 17:18:20
dokładnie was rozumiem, każda wizyta w gazowni jest dla mnie bardzo emocjonująca :/ my na warunki czekaliśmy chwilkę, podpisaliśmy umowę, teraz oni mają zrobić projekt przyłączu, i wykonać przyłącz, my instalację w domu, i co ciekawe mamy 9 miesięcy i w tym czasie musimy rozpocząć pobór gazu, ciekawe czy zdążą nam zrobić przyłącz :P
autor:groszekwiekszy  dodano: 2016-03-24 | 09:28:51
Dla nas satysfakcjonujący termin to 1,5 roku- wtedy chcemy mieć gaz i ogrzewać, czyli przyszła jesień. Piszecie, że 11 i 9 miesięcy u was... to super szybko:) Może w takim razie nam też się uda szybciej:) dzięki i pozdrtawiam
autor:grako1  dodano: 2016-04-02 | 23:56:04
Ja z prądem 14 miesięcy walczę :) Każdy musi swoje przejść chyba :)
Odpowiedź do grako1
autor:groszekwiekszy  dodano: 2016-04-04 | 12:40:09
no tak, mamy 21 wiek a czekamy na wszystkie media miesiącami albo latami... to nic że człowiek płaci, odczekać swoje i tak musi, SZKODA.....
Tytuł: Gaz
autor:krzysiek1982  dodano: 2016-04-04 | 21:18:23
Mi powiedziano, że będę czekał 1,5 roku. Umowę podpisałem, czekam... Na szczęście będzie kominek, więc będzie można dogrzewać, a na ciepłą wodę można wstawić bojler. Jest opcja wypożyczenia i podłączenia dużej butli gazowej - niestety kosztów nie znam bo jeszcze się nie orientowałem. Gazownia w Gdańsku.
powodzenia :)